Szlifowanie szkła

Nasza firma oferuje bogaty i wszechstronny zakres usług związanych z przetwarzaniem, obrabianiem i produkcją szkła. Zajmujemy się między innymi obróbką krawędzi luster za pomocą szlifowania szkła. Jest to metoda obróbki, której celem jest sprawienie, by krawędzie były starannie wykończone, równe i gładkie, a co za tym idzie bezpieczne dla użytkowników w trakcie kontaktu z szybą lub lustrem. Szkłem łatwo się skaleczyć, dlatego szlifowanie to niezbędna i podstawowa czynność na etapie produkcji luster i przygotowywania ich do sprzedaży oraz użytku.

 

Po co się wykonuje szlifowanie szkła?

Szlifowanie szkła umożliwia nie tylko uzyskanie gładkiej powierzchni oraz pozbycie się ostrych obrzeż i nierówności. Sprawia, że szkło prezentuje się po prostu znacznie lepiej pod względem wizualnym. Dzięki szlifowaniu szkło staje się o wiele bardziej trwalsze i odporne na działanie promieniowania słonecznego. Zabezpiecza też szkło przed powstaniem pęknięć, które mogą się pojawić wtedy, gdy szklana powierzchnia poddawana jest cięciu. Szlifowanie zlecamy doświadczonym szklarzom, którzy pracują na profesjonalnym sprzęcie w naszym parku maszynowym, dzięki czemu dostarczane przez nas lustra i inne produkty szklane cechuje najwyższa jakość wykonania. W procesie szlifowania używa się przeważnie szlifu polerowanego lub matowego.

Najważniejsze jest jednak, że dzięki szlifowaniu otrzymacie Państwo estetycznie wyglądający i w pełni bezpieczny produkt. Zachęcamy do kontaktu z naszymi oddziałami na Śląsku i składania zamówień na lustra, kabiny oraz inne szlifowane produkty z naszej oferty.

BIURO HANDLOWE KATOWICE:
40-321 Katowice
ul. Miedziana 10
Tel: 690 022 842
Tel: 536 100 066
E-mail: katowice@galas.pl

Godziny otwarcia:
Pon. - pt. 8.00 - 16.00

fotolia

grafika

grafika

BIURO JAWORZNO CENTRUM:
43-600 Jaworzno
ul. Olszewskiego 20
Tel: 531 836 400
Tel: 785 614 144
E-mail: jaworzno@galas.pl

Godziny otwarcia:
Pon. - pt. 7.00 - 16.00

grafika

grafika

grafika

grafika

galaswww