Szkło kuchenne

W ramach świadczonych przez nas usług szklarskich produkujemy nowoczesne i wytrzymałe szkła kuchenne. Nasze szklane panele kuchenne można zaadaptować jako elementy zabudowy przestrzeni międzyszafkowych w meblach kuchennych, jak również fragmenty znajdujących się na ścianach dekoracji i architektury przestrzennej.

Wśród licznych zalet szkła kuchennego wymienia się między innymi:

  • trwałość;
  • łatwość w utrzymaniu ich w czystości ze względu na gładkie powierzchnie;
  • odporność na rysy i pęknięcia.

Szkło Lacobel, ze wzorami i lakierowane

Sprzedajemy kilka rodzajów szklanych paneli kuchennych. Jednym z bardziej popularnych jest szkło Lacobel, które jest dostępne w wariantach od 20 do 35 kolorów o grubości 4 mm. Całą paletę kolorów mogą Państwo zobaczyć w naszych biurach znajdujących się w Katowicach i Jaworznie. Jeśli zamówią Państwo usługę z pomiarem i montażem, istnieje możliwość wyboru koloru podczas pomiaru we wskazanym przez Państwa lokalu, gdyż montażyści dysponują różnorodnymi wzornikami szkła Lacobel.

Dostarczamy również szkła lakierowane na zamówienie. Posiadamy szkła bazowe o dowolnej grubości. W naszej ofercie znajdują się następujące rodzaje szkieł lakierowanych:

  • szkła zwykłe float – z delikatnym, zielonkawym zabarwieniem;
  • szkła optiwhite – przejrzyste, odbarwione, o odcieniu neutralnym, które stosuje się wszędzie tam, gdzie zielonkawy kolor jest niewskazany;
  • ornamentowe.

Z uwagi na to, że klienci coraz częściej życzą sobie, aby na panelach kuchennych znajdowały się malownicze widoki lub krajobrazy, świadczymy usługę wykonywania grafik na szkle metodą druku UV. Takie szkło może być obrabiane poprzez hartowanie, szlifowanie lub wiercenie.

BIURO HANDLOWE KATOWICE:
40-321 Katowice
ul. Miedziana 10
Tel: 690 022 842
Tel: 536 100 066
E-mail: katowice@galas.pl

Godziny otwarcia:
Pon. - pt. 8.00 - 16.00

fotolia

grafika

grafika

BIURO JAWORZNO CENTRUM:
43-600 Jaworzno
ul. Olszewskiego 20
Tel: 531 836 400
Tel: 785 614 144
E-mail: jaworzno@galas.pl

Godziny otwarcia:
Pon. - pt. 7.00 - 16.00

grafika

grafika

grafika

grafika

galaswww