Obróbka szkła CNC

Czy wiedzą Państwo, że na terenie Katowic, Jaworzna i Śląska realizujemy szereg zróżnicowanych prac szklarskich na czele z tymi, które gwarantują największą precyzję wykonania, jak na przykład obróbka szkła CNC? Nie ma przypadku w tym, że już od dłuższego czasu stosujemy cyfrową metodę obróbki. Od wielu lat bowiem producenci luster i szkieł są bogatsi o wiedzę, że jedynie obróbka CNC umożliwia przeprowadzanie najbardziej skomplikowanych operacji na szkle oraz uzyskiwanie takich kształtów, wzorów i otworów za pomocą grawerowania oraz cięcia, których nie dałoby się stworzyć przy zastosowaniu tradycyjnych metod.

 

Obróbka szkła CNC – metoda nowoczesna i funkcjonalna

Obróbka szkła CNC pozwala na wykonywanie szeregu czynności szklarskich mających na celu ulepszenie jego wyglądu i funkcjonalności. My zajmujemy się przede wszystkim obrabianiem krawędzi luster, by były odpowiednio gładkie i nie zagrażały bezpieczeństwu użytkowników. Natomiast dzięki szlifowaniu i polerowaniu pozbawiamy powierzchnię lustra nierówności i ostrości oraz sprawiamy, że jest ona wyjątkowo błyszcząca.

Chcą Państwo zobaczyć efekty naszej pracy przy cyfrowym obrabianiu szkła? Zachęcamy do przejrzenia naszej galerii, odwiedzenia siedziby lub skontaktowania się z nami. Udzielimy odpowiedzi na nurtujące pytania oraz przeprowadzimy darmową wycenę usługi, której Państwo potrzebują.

BIURO HANDLOWE KATOWICE:
40-321 Katowice
ul. Miedziana 10
Tel: 690 022 842
Tel: 536 100 066
E-mail: katowice@galas.pl

Godziny otwarcia:
Pon. - pt. 8.00 - 16.00

fotolia

grafika

grafika

BIURO JAWORZNO CENTRUM:
43-600 Jaworzno
ul. Olszewskiego 20
Tel: 531 836 400
Tel: 785 614 144
E-mail: jaworzno@galas.pl

Godziny otwarcia:
Pon. - pt. 7.00 - 16.00

grafika

grafika

grafika

grafika

galaswww