Usługi szklarskie

Dzięki realizowanym przez nas usługom szklarskim związanym z obróbką oraz przetwórstwem szkła, Państwa dom lub mieszkanie będą zdobić estetyczne, trwałe i dobrze zamocowane lustra i okna. Wykonujemy różnorodne prace szklarskie – począwszy od tych drobnych, a skończywszy na skomplikowanych projektach i obróbce. Gwarancją jakości naszych usług szklarskich jest świetna znajomość specyfiki pracy z tym materiałem, którą zdobyliśmy wykonując zlecenia dla naszych klientów już przez ćwierć wieku. Zatrudniamy świetnie znających się na swojej pracy szklarzy, którzy są w stanie sprostać zadaniom o zróżnicowanym stopniu trudności. Renoma i marka, którą udało nam się wypracować na rynku przekłada się na rosnącą liczbę zadowolonych klientów. Radzimy więc, by nie zwlekać i już teraz dołączyć do tego grona!

Jakie dokładnie usługi szklarskie wykonujemy?

W zakresie naszych usług szklarskich znajduje się między innymi:

Cięcie szkła:

Tniemy szkło na dwa sposoby: metodą tradycyjną na zamówienie klienta, gdy podaje nam dokładny wymiar oraz za pomocą metody waterjet, która polega na cięciu strumieniem wody, jeśli musimy zrobić bardziej skomplikowane wykroje.

Obróbka krawędzi:

Obróbkę krawędzi wykonujemy z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa i estetyki. Zajmujemy się szlifowaniem, fazowaniem, obróbką CNC i tępieniem.

Wiercenie:

Otworujemy już od średnicy 3mm. Wykonujemy wycięcia i otwory pod mocowania, gniazdka, umywalki itp.

Obróbka cieplna:

Wykonujemy laminowanie, czyli łączenie ze sobą dwóch i więcej tafli szklanych, gięcie szkła, hartowanie. Obróbka cieplna zapewnia większą odporność mechaniczną i termiczną.

Zdobienie powierzchni:

Drukowanie na szkle metodą UV, a także piaskowanie szkła i luster oraz lakierowanie.

Klejenie gablot:

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się przygotowywane przez nas nowoczesne, estetyczne gabloty ze szkła hartowanego, które możemy zrobić również dla Państwa. Elementy łączymy klejami
utwardzanymi promieniami UV.

Potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących naszej oferty lub omówić cenę poszczególnych usług? Zachęcamy do kontaktowania się z nami i odwiedzania naszych biur handlowych w Katowicach i Jaworznie!

BIURO HANDLOWE KATOWICE:
40-321 Katowice
ul. Miedziana 10
Tel: 690 022 842
Tel: 536 100 066
E-mail: katowice@galas.pl

Godziny otwarcia:
Pon. - pt. 8.00 - 16.00

fotolia

grafika

grafika

BIURO JAWORZNO CENTRUM:
43-600 Jaworzno
ul. Olszewskiego 20
Tel: 531 836 400
Tel: 785 614 144
E-mail: jaworzno@galas.pl

Godziny otwarcia:
Pon. - pt. 7.00 - 16.00

grafika

grafika

grafika

grafika

galaswww