PANELE SZKLANE DO KUCHNI

Doskonały, estetyczny, łatwy w utrzymaniu czystości produkt dla Twojej kuchni. Najpopularniejsze panele do kuchni to:

1. Szkło Lacobel koncernu AGC- szkło lakierowane fabrycznie, możliwe obróbki to szlifowanie, wiercenie, piaskowanie. Brak możliwości hartowania. Standardowo dostępnych od 20 do 35 kolorów grubości 4mm w zależności od bieżącej kolekcji producenta. Zapraszamy do zapoznania się z paletą kolorów w naszych biurach w Jaworznie i Katowicach. Zamówiłeś usługę z pomiarem i montażem? Jeżeli tak to masz możliwość wyboru koloru w swoim lokalu podczas pomiaru- montażysta ma przy sobie wzorniki szkła lacobel.

2. Szkło z nadrukiem UV ( grafika na szkle)- możliwość dowolnego nadruku wybranego przez klienta według Jego preferencji. Możliwe obróbki to hartowanie, szlifowanie, wiercenie. Szkło bazowe dowolnej grubości float albo extra białe np. optiwhite. Zapraszamy do wyboru własnej spersonalizowanej grafiki na portalu Fotolia.

3. Szkło lakierowane na zamówienie- możliwość wyboru dowolnego koloru z palety RAL. Możliwe obróbki to hartowanie, szlifowanie, wiercenie. Szkło bazowe dowolnej grubości float , optiwhite, ornamentowe.

 
LACOBEL
GRAFIKA
LAKIER
ESTETYKA:
grafika
grafika
grafika
ŁATWE W UTRZYMANIU:
grafika
grafika
grafika
OPCJA HARTOWANIA:
grafika
grafika
grafika
GAMA KOLORÓW / MOTYWÓW:
Około 25
Fotolia + zdjęcie Klienta
Paleta RAL
POŁYSK:
grafika
grafika
grafika
MAT:
grafika
grafika
grafika
RODZAJ SZKŁA:
Float/opti 4mm
Dowolna grubość
Dowolna grubość + ornamenty

LUSTRA NA WYMIAR

Lustra znajdują zastosowanie w każdej części naszych domów, mieszkań, obiektów. Spełniają funkcje zarówno praktyczne jak i dekoracyjno- ozdobne. Podkreślają i uwypuklają piękno i nowoczesność wnętrz jednocześnie dodają im blasku i powiększają optycznie przestrzeń.

Możliwy rodzaj obróbki to szlifowanie, wiercenie, fazowanie, piaskowanie, klejenie folii bezpieczeństwa, brak możliwości hartowania. Dostępne kolory: srebrne, brązowe, grafitowe, zielone. Dostępne grubości od 2mm do 8mm.

Potrzebujesz lustra do łazienki, siłowni, garderoby? Zachęcamy do kontaktu, pomożemy wybrać rodzaj lustra i obróbki oraz doradzimy jak je zamocować.

KABINY PRYSZNICOWE NA WYMIAR

Nowoczesne, proste, bezpieczne, dopasowane do twojej łazienki. Standardowo polecamy naszym klientom szkło hartowane grubości 8mm. Możliwe rodzaje szkła to m.in: szkło zwykłe float, szkło extra białe np. optiwhite, szkło barwione w masie np. brązowe, grafitowe, zielone, szkło ornamentowe, szkło z powłoką samoczyszczącą.

W sprzedaży posiadamy niezbędne okucia i akcesoria do kabin prysznicowych takie jak: zawiasy, profile montażowe, łączniki, stabilizatory, uszczelki, progi itp. Nasi handlowcy pomogą w doborze szkła i okuć niezbędnych do wykonania zabudowy.

Zamów szkło wraz z montażem- w razie potrzeby nasz pracownik podczas pomiaru pomoże Ci w projekcie zabudowy.

BIURO HANDLOWE KATOWICE:
40-203 Katowice
Al. Roździeńskiego 188 A
Tel: 690 022 842
Tel: 536 100 066
E-mail: katowice@galas.pl

Godziny otwarcia:
Pon. - pt. 8.00 - 16.00

grafika

grafika

grafika

BIURO JAWORZNO CENTRUM:
43-600 Jaworzno
ul. Zacisze 12 A
Tel: 531 836 400
Tel: 785 714 144
E-mail: jaworzno@galas.pl

Godziny otwarcia:
Pon. - pt. 9.00 - 17.00
Sobota - 9.00 - 13.00

grafika

grafika

grafika

grafika