Grafiki na szkle

Jeśli chcą Państwo, aby lustra i powierzchnie szklane w waszych domach wyglądały efektownie zachęcamy do korzystania z naszych usług polegających na drukowaniu grafik na szkle metodą UV. Jest to nowatorska i bardzo nowoczesna metoda upiększania aranżacji wnętrz, która stosowana przez coraz większe grono klientów.

Pomożemy wybrać odpowiedni wzór! W sieci jest mnóstwo serwisów, które darmowo lub za opłatą udostępniają różnorodne grafiki. To najłatwiejszy sposób na znalezienie obrazka, który będzie odpowiadał Państwa gustom i idealnie wkomponuje się w wystrój wnętrz łazienki lub kuchni. Zapraszamy do wyboru własnej spersonalizowanej grafiki na portalu Fotolia. Oczywiście w razie wątpliwości nasi pracownicy udzielą Państwu w tym zakresie niezbędnych porad. Należy pamiętać o tym, że nie każda grafika lub zdjęcie będą dobrze wyglądały na szkle. Czym innym jest format szkła, a czym innym format grafiki, dlatego trzeba sprawdzić czy zakres grafiki odpowiada formatowi szkła.

Jak powstają grafiki na szkle?

Grafiki wykonujemy przy użyciu nowoczesnych drukarek UV LED, co sprawia, że tworzone przez nas nadruki na lustrach, szkłach kuchennych, a nawet na kabinach prysznicowych, cechuje fotograficzna jakość oraz idealne odwzorowanie całej palety kolorów i detali.

Aby wykonać druk na szkle trzeba nałożyć na nie termoutwardzalne tusze, które wytworzą powłokę odporną na działanie wielu szkodliwych czynników. Zwiększenie trwałości nadruku jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych premier, natomiast warunkiem zainicjowania procesu drukowania na szkle jest użycie ploterów pozwalających na druk wielkoformatowy.

BIURO HANDLOWE KATOWICE:
40-203 Katowice
Al. Roździeńskiego 188 A
Tel: 690 022 842
Tel: 536 100 066
E-mail: katowice@galas.pl

Godziny otwarcia:
Pon. - pt. 8.00 - 16.00

grafika

grafika

grafika

BIURO JAWORZNO CENTRUM:
43-600 Jaworzno
ul. Zacisze 12 A
Tel: 531 836 400
Tel: 785 714 144
E-mail: jaworzno@galas.pl

Godziny otwarcia:
Pon. - pt. 9.00 - 17.00
Sobota - 9.00 - 13.00

grafika

grafika

grafika

grafika