Szklarze – montaż luster i szkieł

Szukają Państwo w Katowicach, Jaworznie lub na Śląsku firmy, która zapewni profesjonalny montaż lustra w łazience lub w sali fitness, ewentualnie paneli szklanych nad blatem kuchennym lub kabiny prysznicowej? Zatrudnieni przez nas szklarze terminowo i rzetelnie wykonują montaż szkła oraz luster u klienta. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami, którzy pracują na świetnej jakości sprzęcie w naszym parku maszynowym. Nasi szklarze podejmują się różnego rodzaju prac związanych z obróbką szkła – szlifowania, fazowania, obróbki CNC, cięcia, wiercenia, obróbki cieplnej, a nawet zdobienia powierzchni luster poprzez drukowanie metodą UV oraz klejenia gablot. Przygotowujemy lustra, szyby, kabiny prysznicowe, zabudowy i inne elementy szklane przeznaczone do różnych pomieszczeń – kuchni, łazienek, sypialni, pokojów hotelowych.

 

Nie tylko montaż, ale również pomiar, produkcja i darmowa wycena!

Skorzystanie z naszych usług szklarskich wiąże się z gwarancją, że zlecenie zostanie przeprowadzane w sposób kompleksowy - począwszy od bezpłatnej i szybkiej wyceny, profesjonalnego pomiaru i produkcji, a skończywszy na fachowym montażu poszczególnych elementów lustra i szkieł. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu przeprowadzenia wyceny oraz przekazania nam kilku informacji, które są do tego niezbędne: rodzaju szkła, orientacyjnych wymiarów, sposobu obróbki oraz preferowanego miejsca wykonania usługi. To pozwoli nam w przybliżeniu oszacować koszty zlecenia.

Polecamy skorzystanie z poniżej załączonych szkiców albo uzyskanie szczegółowych informacji od handlowców z Jaworzna lub Katowic, którzy chętnie doradzą i odpowiedzą na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

Warto również wiedzieć, że w przypadku usługi kompleksowej obejmującej zarówno pomiar, produkcję, jak i montaż, wyboru koloru szkła Lacobel można dokonać we własnym lokalu podczas pomiaru.

BIURO HANDLOWE KATOWICE:
40-321 Katowice
ul. Miedziana 10
Tel: 690 022 842
Tel: 536 100 066
E-mail: katowice@galas.pl

Godziny otwarcia:
Pon. - pt. 8.00 - 16.00

fotolia

grafika

grafika

BIURO JAWORZNO CENTRUM:
43-600 Jaworzno
ul. Olszewskiego 20
Tel: 531 836 400
Tel: 785 614 144
E-mail: jaworzno@galas.pl

Godziny otwarcia:
Pon. - pt. 7.00 - 16.00

grafika

grafika

grafika

grafika

galaswww