Grafika na szkle — Jaworzno

Wykonujemy grafiki na szkle dla Klientów z Jaworzna i okolicznych miejscowości. Korzystamy przy tym z metody druku UV, dzięki której odwzorowane struktury mają wyrazistą barwę i kształty.

Powstałe panele mogą być z powodzeniem stosowane praktycznie w każdym pomieszczeniu w domu. Będą stanowiły doskonałą ochronę ścian przed zabrudzeniami w kuchni czy przedpokoju. Stworzą również niezwykłą aranżację w łazience, w kabinie prysznicowej czy sypialni za wezgłowiem łóżka.

Zaletami grafik na szkle są:

  • trwałość wydruku — nie ulega uszkodzeniom i deformacjom w wyniku oddziaływania wysokich temperatur czy wilgoci;
  • liczne możliwości aranżacyjne — możesz wybrać grafikę, której kolorystyka i styl będą odpowiadały Twojemu poczuciu estetyki, przeznaczeniu danego pomieszczenia;
  • łatwy montaż — panele można stosować pojedynczo lub łączyć je ze sobą. Proces odbywa się szybko i sprawnie, nie ma konieczności zatrudniania glazurnika jak np. przy płytkach;
  • brak problemów z utrzymaniem czystości — wystarczy przecierać powierzchnię płynem do mycia szyb.

Szklane panele z nadrukami są stosowane zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i tych o charakterze usługowym. Mogą bowiem stanowić nie tylko funkcjonalną ozdobę, ale np. również reklamę konkretnego przedsiębiorcy oraz świadczonych przez niego usług.

Jaką grafikę wybrać?

Wybór konkretnej grafiki jest uzależniony od Twojego stylu. Zasadniczo w sypialniach stosuje się elementy, które przywodzą na myśl relaks i wypoczynek. W strefie dziennej najlepiej sięgać po obrazy neutralne. Z kolei w kuchni warto nawiązywać do jedzenia, gotowania czy wspólnego spędzania czasu. W łazience panuje pełna dowolność — warto postawić np. na egzotyczne rośliny.

Pamiętaj, aby pobierać grafiki z legalnego źródła. Jeśli nie wiesz, jak je znaleźć, skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci, jak dopasować rozdzielczość konkretnego obrazu do panelu i Twoich wymagań estetycznych. Zapraszamy do współpracy.

galaswww