Szklarz — Katowice

Szukasz szklarza w Katowicach, który zajmie się fachowym i profesjonalnym montażem luster i innych szklanych konstrukcji? Dobrze trafiłeś. Pomożemy Ci w kompleksowy sposób urządzić i zaaranżować zarówno wnętrze budynku, jak i jego elewację, tworząc np. szklane barierki.

Oferujemy wysoką jakość usług, która jest poparta wieloletnim doświadczeniem w branży i realizacją tysięcy zleceń szklarskich. Zajmujemy się m.in.:

  • montowaniem luster i szklanych paneli,
  • szlifowaniem, fazowaniem szkła,
  • obróbką CNC,
  • wierceniem w materiale,
  • wykonywaniem grafik na szkle metodą UV,
  • montażem kabin prysznicowych.

Działamy w kompleksowy sposób, dlatego zapewniamy: darmową wycenę, dokonanie pomiarów, produkcję konstrukcji i ich montaż. Na każdym etapie realizacji zlecenia dbamy o jakość oferowanych usług. Doświadczeni pracownicy doradzają w kwestii wyboru konkretnych rozwiązań, dzięki czemu unikniesz błędów konstrukcyjnych czy montażowych.

Rozbudowany park maszynowy

Aby oferować najwyższą jakość usług, dbamy o park maszynowy. Inwestujemy w nowoczesny sprzęt, który sprawia, że podejmowane działania przebiegają szybko, sprawnie i z dbałością o estetykę. Dzięki temu zapewniamy terminową realizację zleceń. Mamy m.in. maszynę do CNC, która umożliwia estetyczne i powtarzalne obrabianie materiałów.

Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami, dostosowując zakres świadczonych usług i ich charakter do Twoich potrzeb. Odpowiadamy na pojawiające się pytania, doradzamy w kwestii wyboru konkretnych rodzajów szkła i ich parametrów. Zapraszamy do współpracy.

galaswww