łazienka

26

gru

Czy warto zapłacić za lustro na wymiar?

Lustro stanowi jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego domu i mieszkania. Dlatego wybór odpowiedniego lustra powinien być przemyślany i dopasowany do wystroju wnętrza oraz roli, jaką musi w nim spełnić. Pozostaje tylko jedno pytanie – zamówić lustro na wymiar, czy kupić gotowe? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule.

Dlaczego wybór lustra jest tak ważny?

W zależności od pomieszczenia lustro spełniać będzie inną funkcję. W łazienkach służy przede wszystkim możliwości przeglądania się podczas czynności pielęgnacyjnych, stąd często umieszczane jest na wysokości twarzy. Lustra znajdujące się w garderobie lub sypialni służą raczej przeglądaniu całej sylwetki. Tutaj wybór pada najczęściej na lustra duże, nierzadko stojące. Ale lustro to także ważny element dekoracyjny – jego ciekawa forma z powodzeniem może zastąpić obrazy, a zawieszenie w odpowiednim miejscu może powiększyć optycznie przestrzeń i odbijać naturalne światło, dzięki czemu pomieszczenie staje się jaśniejsze. Jeśli szukasz luster fazowanych w Katowicach, sprawdź naszą ofertę.

Lustro na wymiar czy gotowe?

Odpowiedź na to pytanie tak naprawdę zależy od oczekiwań klienta, gdyż każde z tych rozwiązań ma swoje zalety. Lustra zamawiane na wymiar to przede wszystkim swobodna możliwość wyboru i idealne dopasowanie do danej przestrzeni. To również możliwość wykorzystania lustra w inny sposób niż poprzez zawieszenie, np. umieszczając go na drzwiach szafy czy montując na powierzchni całej ściany. Zamawiając lustro na wymiar można również liczyć na wybór koloru jego tafli oraz ramy. Gotowe lustra łatwiej natomiast przymierzyć i sprawdzić, czy pasują do wizji klienta. Brakuje im jednak oryginalności i namiastki luksusu, ponieważ jeden model zdobi zapewne wiele innych domostw.

By galas.pl|Blog|0 comment

Comments are closed.

galaswww