Szkło Lacobel — Jaworzno

Wykonujemy szklane panele ze szkła Lacobel dla Klientów z Jaworzna i okolic. Elementy są wykorzystywane głównie w kuchniach, ale sprawdzają się także do wykonania zabudowy w łazienkach, gabinetach usługowych. Można wybrać ich dowolną stylistykę, aby wpasowały się w pomieszczenie, więc mają uniwersalny charakter. Co więcej, szklane panele łatwo utrzymuje się w czystości. Nie wymagają specjalnej pielęgnacji i w przeciwieństwie do płytek ściennych, dla których są alternatywą, nie mają łatwo brudzącej się fugi.

Charakterystyka panelu

Panel ma grubość 4 mm. Jest montowany na klej. Możesz zamówić realizację zlecenia i samodzielnie podjąć się pomiarów, a później montażu, ale możesz również zlecić nam ich przeprowadzenie. Jeśli zdecydujesz się dokonać tego samodzielnie, przekażemy Ci szczegółową instrukcję.

Wybierając szkło Lacobel, decydujesz się na jeden z wielu wariantów kolorystycznych. Zapoznasz się z nimi w naszym lokalu handlowym. Jeśli jednak nie możesz go odwiedzić, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w doborze produktu. Przygotujemy również darmową wycenę usługi.

Jeśli zamiast jednolitego koloru, wolisz umieścić grafikę na szkle, również ją dla Ciebie wykonamy, używając sprawdzonych technik, aby całość była trwała i wyglądała estetycznie.

W jakich pomieszczeniach sprawdzi się szkło Lacobel?

Lacobel najczęściej wykorzystuje się w kuchni, gdzie zastępuje płytki ścienne. Rozwiązanie doskonale nadaje się również do łazienek np. do zabudowy prysznica czy wykonania półek ściennych. Z kolei w przedpokoju panel może chronić ścianę przed zabrudzeniami, które powstają m.in. w wyniku zdejmowania butów.

galaswww