SZKŁO DO KUCHNI

Lacobel, lakier czy grafika?

Zaletą szkła lacobel jest wysokiej jakości lakier aplikowany fabrycznie w hucie szkła, krótki czas produkcji i niska cena, a wadą brak możliwości hartowania szkła (jeżeli jest taka potrzeba) oraz ograniczony wybór kolorów.

W przypadku szkła lakierowanego i nadruku mamy możliwość hartowania szkła, jest większy wybór kolorów i zdjęć do wydruku, za to złożony jest proces wykonania co wydłuża znacząco cykl produkcyjny i podnosi koszty.

Dlaczego szkło a nie płytki?

Przezierność tafli szklanej daje możliwość lakierowania bądź nadruku od spodniej strony, dzięki temu nie tylko chroniona jest warstwa dekoracyjna ale także uzyskujemy efekt głębi. Gładka powierzchnia i duże formaty szkła a przez to mała ilość łączeń sprawia, że czyszczenie jest ułatwione do maksimum. Szybki czysty montaż- brak uciążliwości związanych z długotrwałym montażem glazury.

Przygotowanie miejsca montażu

Szkło w kuchni mocujemy najczęściej silikonowym klejem. ściana nie wymaga specjalnych zabiegów - płyta gipsowa, surowy tynk, glazura to odpowiednie podłoże do zamontowania szkła.

Prawidłowo pomalowana ściana obecnie produkowanymi farbami również nie stanowi przeszkody. Należy dopilnować, aby ściana była równa (bez wybrzuszeń), wolna od pyłów i tłuszczów. Zadbaj, aby przed montażem zdemontować elementy, które mogą uniemożliwić montaż np. gniazdko, okap, armatura- jeżeli demontaż będzie konieczny zostaniesz o tym poinformowany przed montażem.

Kiedy pomiar?

Zalecamy wykonanie pomiaru po całkowitym wykonaniu zabudowy kuchennej przez stolarzy.

BIURO HANDLOWE KATOWICE:
40-203 Katowice
Al. Roździeńskiego 188 A
Tel: 690 022 842
Tel: 536 100 066
E-mail: katowice@galas.pl

Godziny otwarcia:
Pon. - pt. 8.00 - 16.00

grafika

grafika

grafika

BIURO JAWORZNO CENTRUM:
43-600 Jaworzno
ul. Zacisze 12 A
Tel: 531 836 400
Tel: 785 714 144
E-mail: jaworzno@galas.pl

Godziny otwarcia:
Pon. - pt. 9.00 - 17.00
Sobota - 9.00 - 13.00

grafika

grafika

grafika

grafika

Zmiana lokalizacji!

Drogi Klienci, pragniemy poinformować iż w czerwcu zmianie
uleganie nasza Katowicka lokalizacja
z Al. Roździeńskiego 188 B na Al. Roździeńskiego 188 A.

Pozdrawiamy serdecznie,
zespół GALAS.PL