lustro

11

maj

Jakie lustra sprawdzą się w hotelach?

Hotel to miejsce, w którym goście nie tylko chcą odpocząć podczas podróży służbowej, ale też spędzić w komfortowych warunkach urlop. Dlatego właściciele hoteli dokładają wszelkich starań, aby wyposażenie spełniało najwyższe standardy, było funkcjonalne oraz estetyczne. Jednym ze sposobów zwiększających standard hotelu jest zastosowanie nowoczesnych tafli luster w przestrzeniach ogólnodostępnych dla gości jak i prywatnych pokojach.

Lustro w aranżacji hotelu

Lustra stanowią niezbędny element aranżacyjny przestrzeni hotelowej. Obok łazienek w pokojach hotelowych, ale też samych pokojach można je spotkać w lobby, restauracjach hotelowych oraz innych przestrzeniach użytkowanych przez gości. Lśniące szyby i lustra w hotelach świadczą o wysokim poziomie czystości, dlatego dbaj o komfort i zadowolenie swoich gości. Są wyznacznikiem standardu, ale przede wszystkim zwiększają użyteczność pomieszczeń hotelowych. Lustra hotelowe zazwyczaj wykonywane są na zamówienie oraz idealnie dostosowane do rodzaju pomieszczeń. Tafla lustra nie tylko powiększa optycznie pomieszczenie, dodaje mu więcej światła, ale przede wszystkim jest sygnałem dla gości, że obsługa hotelowa dba o czystość i nie ma przed nimi absolutnie nic do ukrycia. Ponadto lustra sprawiają, że pomieszczenia stają się bardziej funkcjonalne.

Lustro w pokoju hotelowym

W każdym pokoju hotelowym montowane są lustra. Zazwyczaj znajdują się one tuż nad biurkiem lub obok wieszaków na ubrania. Lustra wykonywane są na zamówienie i stosowane do wielkości pomieszczenia. Stanowią wygodne uzupełnienie pokoju, dzięki któremu goście mogą sprawdzić przejrzeć się, sprawdzić czy dobrana stylizacja pasuje do okazji. Ponadto lustra optycznie powiększają pokój i świetnie odbijają światło słoneczne dodając nawet ciemnemu pomieszczeniu uroku.

Łazienka hotelowa – wyposażenie

Łazienka hotelowa to obok pokoju, jedno z najważniejszych pomieszczeń w obiekcie wypoczynkowym. Tutaj gość powinien czuć się swobodnie i komfortowo. Łazienka powinna być przede wszystkim higieniczna, a sprzęt dostosowany tak, aby personel sprzątający mógł utrzymać w niej porządek bez większego wysiłku. Funkcjonujące w Polsce uregulowania prawne wskazują, jakie wyposażenie powinno znajdować się w każdej łazience hotelowej, aby spełniała ono swoje zadanie. I tak w łazienkach w jednostkach mieszkalnych powinno być następujące wyposażenie: kabina prysznicowa lub wanna z baterią lub natryskiem, umywalka z blatem, wc, lustro podświetlane, gniazdko elektryczne, wieszak na ręczniki, dozownik na mydło oraz papiernica.

By galas.pl|Blog|0 comment

Comments are closed.

galaswww