panele w kuchni

08

sty

Jak zaaranżować szklane panele kuchenne?

Panele szklane stosowane w kuchni budzą sporo kontrowersji. Jednak zupełnie niepotrzebnie. Okazuje się, że są świetną alternatywą dla tradycyjnych płytek. Dzięki swoim właściwościom oraz poddawaniu procesowi hartowania szkła są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne. Oprócz tego łatwo utrzymać je w czystości, ponieważ są odporne na wilgoć. O zaletach paneli szklanych można by mówić długo, jednak warto na moment zatrzymać się nad ich walorami estetycznymi. Można je zaaranżować na różne sposoby, dzięki czemu kuchnia nabierze niepowtarzalnego stylu.

Lacobel

Cechą charakterystyczną paneli szklanych lacobel jest ich duża powierzchnia. Najczęściej montuje się je na ścianach nad blatami. Projektując kuchnię, zwykle szukamy rozwiązań, które zapewnią odporność na wilgoć, zachlapania czy tłuszcz. W przeciwieństwie do wielu farb czy innych stosowanych rozwiązań, panele lakobel mają te wszystkie cechy. Ich montaż zapewni trwałość i komfort użytkowania. Warto również dodać, że panele lacobel nie muszą być bezbarwne. W swojej ofercie posiadamy wielokolorowe panele, a także zawierające grafikę.

Szklane panele z grafiką

Szklane panele z grafiką zapewniają nieskończone możliwości, jeśli chodzi o aranżację kuchni. W przypadku takiego rozwiązania szkło składa się z dwóch warstw, które przedzielone są warstwą folii z nadrukiem. W naszej ofercie znajduje się wiele dostępnych grafik, dzięki czemu każdy Klient może znaleźć coś dla siebie. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Osób, realizujemy również grafiki, które są nam dostarczane przez Klientów. Dzięki temu wnętrze kuchni może stać się niepowtarzalne w najbardziej dosłownym znaczeniu tego słowa. Panele z grafiką są łatwe w czyszczeniu, podobnie jak panele lacobel.

Zastosowanie paneli szklanych w kuchni to przede wszystkim duża wygoda. Wilgoć czy tłuszcz, które zwykle były zmorą gospodarzy już nie będą im straszne, ponieważ szkło jest łatwe w utrzymaniu czystości. Dodatkowo styl, w jakim zostaną wykonane, jest całkowicie dowolny. Dzięki zastosowaniu wybranych przez Klienta kolorów albo przygotowanej przez niego grafiki sprawimy, że kuchnia stanie się miejscem, które wywrze ogromne wrażenie na każdym odwiedzającym ją gościu.

By galas.pl|Blog|0 comment

Comments are closed.

galaswww